Přidej se k nám

Profesionální hostesky a promotéři pro vaše akce

Proč EHOSTESKA?

25+ let zkušeností

S více než čtvrt stoletím zkušeností v oboru jsme se stali lídry na trhu v poskytování služeb hostesek a promotérů. Působíme v 7 zemích.

25+ let zkušeností

S více než čtvrt stoletím zkušeností v oboru jsme se stali lídry na trhu v poskytování služeb hostesek a promotérů. Působíme v 7 zemích.

500+ aktivních hostesek a promotérů

Připravených splnit vaše požadavky a představit vaši značku v tom nejlepším světle. Celkově máme databázi až 3000 profesionálů.

2 500+ společenských i firemních akcí

Naše zkušenosti v koordinaci eventů zahrnují širokou škálu událostí od firemních akcí a konferencí až po společenské galavečery.

80+ typů kostýmů i výroba na míru

Rozmanité kostýmy a stylové doplňky z naší kolekce podtrhnou výjimečnost vaší události. Kostýmy šijeme také na míru přesně podle vašich představ.

Jakým akcím dáváme tvář?

Jsme klíčovým partnerem při organizaci prestižních galavečerů, významných veletrhů, kulturních a společenských akcí a mnoha dalších událostí. Naše profesionální hostesky a promotéři budou reprezentovat vaši značku s elegancí a profesionalitou, ať už se jedná o mezinárodní obchodní fórum, vzdělávací konferenci nebo cokoli jiného.

Díky našemu rozsáhlému portfoliu služeb, včetně využívání moderních technologických řešení, jako je online registrace, zajišťujeme, že každý detail vaší akce bude perfektně sladěný.

DRIVALIA SPOLEČENSKÝ VEČER

Více o této akci

NADAČNÍ FOND SLAVIE

Více o této akci

ONKO PACIENT 2023

Více o této akci

SETKÁNÍ OBCHODNÍCH PARTNERŮ

Více o této akci

Reference

Se společností EHOSTESKA mám jen ty nejlepší zkušenosti a ráda je doporučím dále. Dlouhodobě nám zajišťují krásné a milé hostesky, které vždy odvádí dobrou práci. Zajistit, obléct a zkoordinovat více než 28 dívek na 14ti lokacích po celé České republice, to zvládne jen opravdový profesionál.

Klára Jožáková

SAZKA

Ať už se jedná o promo-tour, opening nebo party, hostesky pro eventy své značky poptávám vždy u EHOSTESKA. Kromě reprezentativních a schopných hostesek je samozřejmostí i špičkové řízení projektu. Precizní plánování, transparentní rozpočty a flexibilní řešení případných vzniklých situací jsou přesně ty silné stránky EHOSTESKY, které zaručí, že váš event proběhne přesně tak, jak si ho představujete. Nelze, než doporučit.

Julie Lebedová

UNDER ARMOUR

Hostesky z agentury Ehosteska využíváme několik let především při otevíracích akcích nových prodejen či na podporu stávajícíh prodejen s.Oliver. Vždy jsme se setkali s profesionálním přístupem při zajištění a organizaci celé akce.  Vždy se snaží vyjít vstříc našim potřebám. Spolupráci plánujeme i do budoucna.

Veronika Marešová

s.Oliver

Niekedy spolupracu nedefinuje len sluzba, ale aj clovek, ktory ju ponuka. Viac ako 10 rokov spolupracujem s EHOSTESKOU prave kvoli ludom, ktory ju tvoria. Zo vztahu klient-dodavatel sme sa uz davno stali rodinnymi priatelmi. To pre mna znamena najviac.

Zuzana Augustín

VIZOO IMAGE PRODUCTION

Důvodem proč spolupracujeme s Vámi a společností EHOSTESKA s.r.o., je Vaše vysoká úroveň profesionality, spolehlivosti, ale i operativnost a flexibilita v zajištění požadovaných služeb. S tím souvisí i odpovídající připravenost Vašeho týmu.

PhDr. Adolf Boháček

AB Agentura

S EHOSTESKOU jsme spolupracovali hlavně kvůli kvalitě služeb, skvělé komunikaci a jistotě, že se na vás můžeme vždycky spolehnout. Takže hlavně ta rychlost komunikace, kvalita a to, že jste všechny zádrhely bravurně vyřešily.

Jana Bendová

Dr.MAX

Pokud hledáte agenturu, na kterou se můžete spolehnout, EHOSTESKA je skvělou volbou. Poradí si se vším a čeho si opravdu ceníme, je vstřícný přístup, profesionalita a kvalita odvedené práce.

Veronika Šimánková

ECCO

S více než 25 lety zkušeností v oboru, rozsáhlou databází hostesek a promotérů a působením ve více než 7 evropských zemích jsme vaším spolehlivým partnerem pro každý typ akce.