Přidej se k nám

O Nás

Ehosteska

Spolehlivý partner
pro váš event

Už od roku 1996 je EHOSTESKA ztělesněním profesionality v oboru poskytování hostesek a promotérů jak v České republice, tak za jejími hranicemi.

Naše bohaté zkušenosti a stabilní zázemí nám umožňují nabídnout vám nejen kvalitní, ale i flexibilní servis. Ať už plánujete konferenci, kongres, ples, galavečer, road show, nebo výstavu, můžete se spolehnout, že vám sestavíme kompaktní a profesionální tým, který vaši akci pozvedne na novou úroveň.

Kdo jsme

Janina Staehelin

CEO

Ehosteska

Kateřina Drábková

DIRECTOR

Ehosteska

Aneta Mitušinová

Project manager

S více než 25 lety zkušeností, rozsáhlou databází hostesek a promotérů a působením ve více než 7 evropských zemích jsme vaším spolehlivým partnerem pro každý typ akce.

Co o nás říkají naše hostesky?

Reference

Se společností EHOSTESKA mám jen ty nejlepší zkušenosti a ráda je doporučím dále. Dlouhodobě nám zajišťují krásné a milé hostesky, které vždy odvádí dobrou práci. Zajistit, obléct a zkoordinovat více než 28 dívek na 14ti lokacích po celé České republice, to zvládne jen opravdový profesionál.

Klára Jožáková

SAZKA

Ať už se jedná o promo-tour, opening nebo party, hostesky pro eventy své značky poptávám vždy u EHOSTESKA. Kromě reprezentativních a schopných hostesek je samozřejmostí i špičkové řízení projektu. Precizní plánování, transparentní rozpočty a flexibilní řešení případných vzniklých situací jsou přesně ty silné stránky EHOSTESKY, které zaručí, že váš event proběhne přesně tak, jak si ho představujete. Nelze, než doporučit.

Julie Lebedová

UNDER ARMOUR

Hostesky z agentury Ehosteska využíváme několik let především při otevíracích akcích nových prodejen či na podporu stávajícíh prodejen s.Oliver. Vždy jsme se setkali s profesionálním přístupem při zajištění a organizaci celé akce.  Vždy se snaží vyjít vstříc našim potřebám. Spolupráci plánujeme i do budoucna.

Veronika Marešová

s.Oliver

Niekedy spolupracu nedefinuje len sluzba, ale aj clovek, ktory ju ponuka. Viac ako 10 rokov spolupracujem s EHOSTESKOU prave kvoli ludom, ktory ju tvoria. Zo vztahu klient-dodavatel sme sa uz davno stali rodinnymi priatelmi. To pre mna znamena najviac.

Zuzana Augustín

VIZOO IMAGE PRODUCTION

Důvodem proč spolupracujeme s Vámi a společností EHOSTESKA s.r.o., je Vaše vysoká úroveň profesionality, spolehlivosti, ale i operativnost a flexibilita v zajištění požadovaných služeb. S tím souvisí i odpovídající připravenost Vašeho týmu.

PhDr. Adolf Boháček

AB Agentura

S EHOSTESKOU jsme spolupracovali hlavně kvůli kvalitě služeb, skvělé komunikaci a jistotě, že se na vás můžeme vždycky spolehnout. Takže hlavně ta rychlost komunikace, kvalita a to, že jste všechny zádrhely bravurně vyřešily.

Jana Bendová

Dr.MAX

Pokud hledáte agenturu, na kterou se můžete spolehnout, EHOSTESKA je skvělou volbou. Poradí si se vším a čeho si opravdu ceníme, je vstřícný přístup, profesionalita a kvalita odvedené práce.

Veronika Šimánková

ECCO

Přidejte se k našim spokojeným klientům